AFTER SCHOOL


AFTER SCHOOL Okulu yalnızca akademik bilgi ve beceri kazandıran bir yer olmaktan öte öğrencinin bedensel gelişimine, sosyal ve kültürel birikimine katkıda bulunan ortamların tümünü içine alan yaşam alanı olarak kabul eden Sınav Kolejlerinde; Akademik başarıyı destekleyecek ve öğrencilerin okul motivasyonlarını arttıracak bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinlerden oluşan After School programı uygulanmaktadır.
Ulusal sınavlara hazırlık süreci, After School programı çerçevesinde Sınav Eğitim Kurumları’nın 25 yılı aşkın birikimiyle yürütülmektedir.

Her ilgiye ve beceriye uygun çok sayıda nitelikli kulüp yer almaktadır. Kulüplerin seçiminde ve takibinde online sistem kullanılmaktadır. Alanlarında uzman öğretmen, sanatçı ve sporculardan oluşan kulüp eğitmenleri görev yapmaktadır. Kulüp etkinlikleri kapsamında okul içi ve dışı gösteriler, organizasyonlar, sergiler düzenlenmektedir.

Öğrencilerimiz After School çalışmalarıyla, akademik başarılarını arttırıyor, sosyal bağlarını güçlendiriyor, fiziksel ve bilişsel açıdan büyük bir gelişim sağlıyorlar.

Detaylı bilgi için Uygulamalı Dersler Bölümü ile irtibata geçiniz.

demo-attachment-180-Group-4
demo-attachment-180-Group-4

Şimdi Başvurmaya Hazır Mısın?

Şimdi Online Başvurunu Yap, İndirimli Kayıt Avantajından Yararlan.