Akademik Sistem


Tam Öğrenme Modeliyle Başarıya Giden Yol!

Sınav Koleji, fiziki yapıdan öğretmen kadrosuna, okul donanımından eğitim sistemi ve müfredatına kadar her katmanıyla “Tam Öğrenme” modeline uygun şekilde yapılandırılmıştır. Bizim inancımız, öğrencilere uygun öğrenme yöntemleri ve imkanlarının sağlanmasıyla her bir öğrencinin başarılı olabileceğidir.

Özellikle Sınav Koleji’nin müfredatı, tam öğrenme modeli doğrultusunda parçadan bütüne doğru özgün bir şekilde hazırlanmaktadır. Öğrencinin gelişim düzeyiyle uyumlu olarak bilişsel ve duyuşsal alanlarda ayrı bir özen gösterilir. Bizim yaklaşımımızda, “Öğrenmeyen öğrenci yoktur, öğretilemeyen öğrenci vardır” düşüncesiyle her bir öğrenci için “Tam Öğrenme” hedeflenir.

Sınav Koleji, çağın gerektirdiği teknolojik yenilikleri eğitim sürecinin her safhasında kullanarak öğrencilerin potansiyelini en üst düzeyde ortaya çıkarmayı hedefler. Ders içeriklerinden öğrenci takibine kadar akıllı tahta ve projeksiyon cihazları gibi teknolojik araçlarla dersler daha etkileşimli bir şekilde işlenir.

Sınav Koleji olarak SINAVNET gibi birçok teknolojik uygulamayı kullanarak öğrencilerimizin eğitim süreçlerini destekliyoruz. Öğrencilerimizin öğrenme deneyimini zenginleştirerek onların potansiyellerini keşfetmelerine ve başarılarına katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Sınav Koleji’nde tam öğrenme modeliyle desteklenen teknolojik altyapı ve uzman kadromuzla öğrencilerimize en iyi eğitimi sunuyoruz. Başarıya giden yolculukta Sınav Koleji yanınızda!

demo-attachment-180-Group-4
demo-attachment-180-Group-4

Şimdi Başvurmaya Hazır Mısın?

Şimdi Online Başvurunu Yap, İndirimli Kayıt Avantajından Yararlan.