demo-attachment-1408-Group-46

Kıymetli Velilerim, Sevgili Öğrencilerim…

Sınav Eğitim Kurumları olarak 30 yılı aşkın eğitim birikimimizle, ilk günden itibaren işimizi çok ciddiye alarak, hedeflerimizi daima yüksek tutup bugünlere ulaştık. Seçkin kadrosu, nitelikli yayınları, etkin ders ve başarı takibiyle herkesin güvenini kazanmış, başarısı birçok saygın kuruluş tarafından ödüllendirilmiş bir eğitim markası olduk.

Amacımız; yeniliğe açık, akademik eğitimin yanında etkin yabancı dil öğretiminin yapıldığı; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle zenginleştirilmiş programıyla, hem öz değerlerimize bağlı hem de evrensel normları benimseyen ufku geniş, özgüveni yüksek, “dünya vatandaşı” seçkin bireyler yetiştirmek. Kaliteli ve kapsamlı yayınlarımız, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadromuz, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarımızla her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlıyoruz.

demo-attachment-261-Group-56
demo-attachment-607-Rectangle-37
hasan-mutlu-bayrampasa-sinav-koleji
demo-attachment-606-Group-43
demo-attachment-1408-Group-46

Kurumumuzu üç temel değer üzerine inşa ettik:

TAKİP: Sınav Okullarının birinci ilkesi, her öğrencisini büyük bir sorumluluk ve titizlik çerçevesinde takip etmektir. Tüm öğrencilerin akademik başarısıyla yakından ilgilenilir. Gelişmelerden veliler de düzenli olarak haberdar edilir. Öğrenci hakkında hiçbir şekilde "temeli zayıf ya da dinlemiyor, anlamıyor." gibi bahaneler üretilerek sorumluluktan kaçılmaz.

HAKKANİYET: Öğretmenler öğrencilerle "hepsi özeldir" prensibi gereği "ayrıştırmadan, yarıştırmadan" bire bir ilgilenir. Verilen eğitim öğretim kalitesiyle en yüksek düzeyde memnuniyet sağlanır.

EMPATİ: Öğrencilerin strese girmeden, severek, isteyerek öğrenmeleridir. Öğrencilerin akademik başarısının yanında ruhsal ve kişisel gelişimleri de dikkate alınır. Çünkü "bugünün mutlu ve başarılı çocukları, yarının üretken ve saygın bireyleri" olacaktır.

Bugün her şeyden önce bir öğretmen olarak şahsım adına belirtmek isterim ki sizlerle daha aydınlık bir geleceğe yürürken attığımız her adımın heyecanını yaşıyorum. İyi ki varsının, iyi ki bizimlesiniz. Sevgi ve Saygılarımla…

Hasan MUTLU
Bayrampaşa Sınav Koleji
Yönetim Kurulu Başkanı